SKI SPA - SERWIS NARCIARSKI

Bigtruck Brand Polska rozpoczął współpracę z serwisem narciarskim SKI SPA, gdzie oprócz oddania nart do naostrzeżanie lub nasmarowania, będziecie mogli kupić czapki Bigtruck Brand.

Kilka słów o SKI SPA:

"Serwisujemy narty od 2000 r. i od samego początku robimy to tylko przy pomocy naszych precyzyjnych rąk.

Pierwsze sezony upłynęły nam na opiece nad nartami przyjaciół i znajomych (zarówno narciarzy jeżdżących rekreacyjnie, jak i zawodników i instruktorów). Zanim się obejrzeliśmy, stało się to, co nieuniknionone – poczta pantoflowa zaczęła działać! Z każdym sezonem klientów i zamówień przybywało, na narciarskich forach pojawiło się coraz więcej ciepłych komentarzy i rekomendacji, a niewielkie pomieszczenie gospodarcze zapełniło się nartami.

Stąd był tylko krok do decyzji o otwarciu profesjonalnego, stricte „ręcznego” serwisu narciarskiego, który aktualnie mieści się przy ul. Wasilkowskiego 14 na warszawskim Ursynowie.

W związku z coraz większym zainteresowaniem naszymi usługami stwierdziliśmy, że musimy znaleźć środki, które moglibyśmy zainwestować w najlepszy sprżet do ręcznej obróbki krawędzi i ślizgów. Udało nam się uzyskać na ten cel dotację z Unii Europejskiej, która zauważyła potencjał, drzemiący w unikalności naszych usług."